Pasjans.net Pasjans.net - strona główna

Strona główna

Pasjans Wielkanocny

Content


Gry Logiczne
Trwa ładowanie gry...
Duże okno

Opis gry:

Wielkanocny Pasjans to pasjans stworzony specjalnie na wzgląd świąt Wielkiej Nocy. W grze możecie wczuć się w klimat tego święta i sprawdzić jakie prezenty ma dla was wielkanocny zajączek, a nawet wielkanocne zajączki, bo w grze Wielkanocny Pasjans są aż 3 zajączki, które możecie zobaczyć, kiedy usuniecie z planszy wszystkie karty, czyli ułożycie pasjansa. A pasjansa tego układa się bardzo prosto i choć to świąteczny pasjans to jest oparty o zasady, które już znacie. Jakie?

Wielkanocny Pasjans to pasjans TriPeaks, czyli pasjans, w którym układamy na karcie bazowej, która umieszczona jest na dole ekranu nieco po prawej stronie tak karty, aby kładziona karta była o oczko mniejsza bądź większa o oczko od karty, na której się ją kładzie. Całkiem po prawej stronie, w dolnym rogu macie kartę JOKER, która może zastępować każdą inną kartę. Obok JOKER-a macie przycisk UNDO, czyli cofnięcie ruchu. Po lewej stronie macie rozłożone, ale zakryte karty, które możecie dobierać kiedy z tych na planszy nie można już nic ułożyć. Kiedy zużyjecie już wszystkie, zużyjecie już JOKER-a, a z kart, które są na planszy nic już nie można ułożyć, to niestety gra dobiega końca. Ten pasjans nie jest ograniczony czasowo, a więc nie musicie się spieszyć z podejmowaniem decyzji o ruchach.

Jak widać zasady gry w Wielkanocny Pasjans są bardzo proste, jak to na pasjans TriPeaks przystało. Jeśli chodzi o techniczne sprawy gry Wielkanocny Pasjans to warto spojrzeć na górę ekranu, gdzie w prawym górnym rogu macie głośnik, który wyłącza dźwięk w grze, obok macie ilość ruchów wykonanych bez dobierania kart, idąc dalej w lewo macie rundę, w którą aktualnie gracie, a w prawym rogu macie ilość punktów, jaką udało wam się zdobyć. No i to w zasadzie tyle. Chyba wszystko jasne, co nie?

Jeśli już czujecie bądź chcecie poczuć klimat świąt Wielkiej Nocy to koniecznie zagrajcie w naszą grę pasjans. Wielkanocny Pasjans to gra dla dużych i małych wielbicieli pasjansów. Wspaniała zabawa dla całej rodziny. Wielkanocne zajączki czekają na ciebie z prezentami. Ułóż pasjansa i przekonaj się co mają dla ciebie. Gorąco zachęcam również do zagrania w inne nasze gry pasjans, które są równie ciekawe jak Wielkanocny Pasjans.Content

Content

© pasjans.net