Pasjans.net Pasjans.net - strona główna

Strona główna

Pasjans Titans

Content


Gry Logiczne
Trwa ładowanie gry...
Duże okno

Opis gry:

Przenieście się z nami w kreskówkowy świat małych bohaterów i przeżyjcie niesamowitą przygodę grając w grę Pasjans Titans. Kreskówki skierowane są głównie do dzieciaków i gra Pasjans Titans również z myślą o nich powstała, ale wiele starszych osób także w nią gra, bo to bardzo sympatyczny pasjans, przy którym można się znakomicie bawić. Choć to gra dla dzieci, to wcale nie jest ona taka banalna, jakby się mogło wydawać – bywa, że trzeba dobrze pomyśleć zanim wykona się jakiś ruchu, bo nie ma tu przycisku cofnij, żeby spróbować raz jeszcze i naprawić błąd.

Zasady gry w Pasjans Titans są proste – na górze znajdują się 4 pola, na których należy umieścić 4 asy, a na nich kolejno karty od dwójki do króla, oczywiście w jednym kolorze. W lewym górnym rogu macie stos z kartami, z którego możecie je kolejno dobierać. Po kliknięciu w niego pojawiają się trzy karty, których jednak nie można dowolnie brać, ale od prawej do lewej, po kolejnym naciśnięciu stosu pojawiają się znów trzy zupełnie inne karty. Na samej planszy możecie zobaczyć kolumny z kartami, gdzie większość jest zakryta. Na planszy karty przekłada się na przemian kolorami – czarny / czerwony. W puste kolumny można włożyć jedynie króla. Możliwe jest przenoszenie całych kolumn, jeśli karty są tam kolejno umieszczone. Proste prawda?

Tak, tak – zasady gry a pasjansa zawsze są proste w teorii, jednak sama gra już często sprawia co nieco problemów. Myślę jednak, że z Pasjans Titans wszyscy dają sobie radę – przecież to pasjans dla dzieci : ) Choć czasem dziecko potrafi przejść tego typu gry, a dorosły ma już z tym problem hehe, ale myślę, że wy dacie radę. Może jeszcze kilka słów o przyciskach, itp. To tak. Na samym dole ekranu możecie wyczytać najpotrzebniejsze rzeczy i zaczynając od lewej macie: czas, który jednak biegnie sobie w górę i nie wpływa na grę, ilość zdobytych punktów, przycisk GIVE UP, który możecie wcisnąć, kiedy już nic nie da się zrobić na planszy, dalej macie ikonę pytajnika, czyli pomoc oraz głośnika, czyli wyłączanie dźwięku w grze.

To tyle jeśli chodzi o grę Pasjans Titans. Myślę, że miło spędzicie czas w kreskówkowym świecie gry Pasjans Titans. Gra jest naprawdę świetna, a postacie na kartach zabawne. Idealna gra nie tylko dla dzieciaków, ale również i dla wszystkich dorosłych – zrelaksujecie się i pozbędziecie się stresu. Gwarantuję świetną zabawę. Zapraszam również do zagrania w inne nasze gry pasjans. Powodzenia !!!Content

Content

© pasjans.net