Pasjans.net Pasjans.net - strona główna

Strona główna

Pasjans Klasyczny

Content


Gry Logiczne
Trwa ładowanie gry...
Duże okno

Pasjans Klasyczny

Pasjans Klasyczny to jeden z popularniejszych pasjansów, w którego gra wielu graczy

W tej konkretnej wersji Gry Pasjansa Klasycznego na ułożenie go mamy 600 sekund! Gra pasjans jest grą dla każdego. Nie ma tutaj znaczenia wiek czy tez płeć gracza. Jedyne co jest wymagane to odrobina wytrwałości i chęci. Pasjans Klasyczny jest podstawowym pasjansem, od którego wywodzi się wiele innych odmian tej gry, na którym wzoruje się wiele pasjansów.
Reguły gry są dość proste: należy, odkrywając kolejne karty, ułożyć cztery kolumny, od Króla w dół do dwójki, kładąc karty na zmianę, raz czarną, raz czerwoną. Gra kończy się sukcesem gdy będziemy w stanie zdjąć wszystkie karty z planszy. Zdejmowanie zaczynamy od Asów, następnie dwójki itd., aż do króla. Karty zdejmujemy kolorami na górne cztery pola.
Za każdą odłożoną kartę dostajemy po 10 punktów.
Na początek dostajemy 100 punktów.
Za przetasowanie talii płacimy 110 punktów.
Na wolne pola możemy jedynie zdjąć karty zaczynające się od króla.
Wystarczy, że odkryjemy wszystkie karty i gdy ich układ nie utrudni ich zdejmowania na Asy to gra sama, automatycznie je zdejmie oszczędzając nam nieco czasu.
To chyba najważniejsze zasady gry w Pasjansa Klondike Online.
Jeżeli poczujesz, że chciałbyś odpocząć troche od pasjansów polecamy gry kulki. W tych grach możemy dać trochę odpocząć naszemu umysłowi bardziej stawiając na refleks. Gry Kulki należą do gier logicznych co oznacza, że umiejętność przewidzenia kilku ruchów na przód na pewno nam się przyda. Planowanie strategiczne w tych grach pozwoli nam osiągnąć lepsze wyniki.Content

Content

© pasjans.net