Pasjans.net Pasjans.net - strona główna

Strona główna

Pasjans Jungle

Content


Gry Logiczne
Trwa ładowanie gry...
Duże okno

Opis gry:

Pnącza, krzaki, dzikie zwierzęta, tubylcy… – tak to dżungla. Serdecznie zapraszamy do przeżycia niesamowitej przygody w dżungli razem z nami grają w grę Pasjans Jungle. Gra ta ma pewną historię – wybierasz się na niezapomnianą wycieczkę do tropików, gubisz się w dżungli i trafiasz na tubylców, których stajesz się niewolnikiem. Dają ci jednak szanse opuszczenia ich obozu pod warunkiem, że ułożysz pasjansa. Nie jest to jednak klasyczny pasjans pająk, czy freecell, ale pasjans, w którym trzeba wybierać dwie karty, których suma oczek daje 13. Wydaje się być proste prawda?

Pasjans Jungle jest idealną grą dla dzieciaków, które chcą poćwiczyć nieco szybkie dodawanie w głowie, bo szybko liczyć tutaj trzeba, gdyż gra jest ograniczona czasowo. Po upływanie określonego czasu oczywiście gra dobiega końca i niestety tubylcy nie pozwolą ci opuścić ich wioski w środku dżungli. Ale wracając do samych zasad gry w Pasjans Jungle to jak było wspomniane trzeba wybrać dwie karty, których suma oczek daje 13 i w związku z tym należy zapamiętać, że wartości poszczególnych kart to: król – 13, dama – 12, walet – 11, a liczby już klasycznie tak, jak wskazuje ich numer. Karty można brać jedynie te, które nie są przykryte przez inne karty. Jeśli ze znajdujących się na planszy kart nie można nic zsumować do 13 to należy dobrać karty z lewego dolnego rogu.

Zasady znamy to warto jeszcze spojrzeć na górę ekranu. Tam znaleźć można kilka ważnych informacji takich jak: punkty ( lewy górny róg ), poziom, w który aktualnie się gra ( środek ekranu na górze ), czas, jaki pozostał do końca gry ( lewy górny róg ). Kilka ważnych przycisków gry Pasjans Jungle znajduje się również na dole ekranu. Tam znaleźć można przejście do menu oraz włącznik pauzy, a także wyłącznik dźwięku, który jest dla wielu graczy internetowych bardzo ważny, bo dźwięki dżungli mogą co niektórych drażnić.

Wiecie, jak grać, wiecie, co gdzie się znajduję to nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć wszystkim wspaniałej zabawy z grą Pasjans Jungle. Serdecznie zapraszam również do wypróbowania innych naszych gier pasjans – na naszym portalu możecie ich znaleźć całe mnóstwo, stąd też jestem pewna, że u nas nudzić się nie będziecie. Bawcie się wspaniale z grą Pasjans Jungle, przeżyjcie niezapomnianą przygodę oraz nie dajcie się uwięzić tubylcom. Jestem pewna, że Pasjans Jungle nie sprawi wam żadnych trudności i bez problemu uda wam się opuścić dziką dżunglę.Content

Content

© pasjans.net