Pasjans.net Pasjans.net - strona główna

Strona główna

Pasjans Demon

Content


Gry Logiczne
Trwa ładowanie gry...
Duże okno

Opis gry:

Pasjans Demon to świetna gra dla tych, którzy nie boją się wyzwań. W tej grze wszystko jest jasne i przejrzyste – ładna grafika, proste zasady, ale… - dużą rolę odgrywają tu nie tyle umiejętności gry w pasjansa, co duża doza szczęścia. W zależności od tego jaki dostanie się układ kart gra się może potoczyć tak lub tak. Ktoś powie, że tak jest w każdej grze pasjans, jednak w niektórych wersjach da się coś pokombinować, poprzekładać a w grze Pasjans Demon nie bardzo.

Zasady gry Pasjans Demon są bardzo proste – na górze wyznaczone są 4 pola, ale tym razem nie koniecznie na asy – na początku gry zawsze jedno z tych pól zostanie uzupełnione i będziecie wiedzieć jakie karty należy tam układać. Na karty, które umieszczone są na tamtych polach należy kłaść kolejne o oczko wyższe i oczywiście w tym samym kolorze. Jeśli chodzi o karty na planszy to należy je przekładać na przemian kolorami czarny – czerwony i rzecz jasna karta o oczko mniejsza od tej, na którą ją kładziemy. Karty, które przekładamy są umieszczone w 4 kolumnach pod tymi w specjalnie wyznaczonych miejscach. Poza nimi są jeszcze dwa stosu kart – jeden w lewym górnym rogu, z którego dobieramy karty i drugi nieco niżej, z którego karty same są dobierane automatycznie ( choć ręcznie też możemy ), kiedy na planszy jakaś kolumna robi się pusta.

W grze Pasjans Demon mamy jeszcze kilka opcji techniczny, które można podejrzeć w lewym dolnym rogu ekranu. Mamy tam możliwość wyłączenia dźwięku – ikona głośnika, a także jest opcja pomocy – pytajnik oraz możemy się poddać i od nowa rozpocząć grę – GIVE UP. Tam też można zobaczyć ile udało się zdobyć punktów. To tyle jeśli chodzi o techniczne opcje gry, mam nadzieję, że wszystko jest jasne.

Pasjans Demon to świetna gra dla dzieci i dorosłych. Choć czasem może się nie udawać przejść od razu całego pasjansa, to po kilku próbach nie będzie na was mocnych. Jeśli dodatkowo macie szczęśliwą dłoń do kart to z pewnością nikt was nie zagnie. Gra Pasjans Demon cieszy się ogromną popularnością wśród internetowych graczy – mam nadzieję, że i wam przypadnie do gustu. Zachęcamy również do zagrania w inne nasze gry pasjans. Udanej zabawy !!!Content

Content

© pasjans.net