Pasjans.net Pasjans.net - strona główna

Strona główna

Gry Sudoku

Content

stone-sudokuGry sudoku Stone - cel tej gry z pewnością jest każdemu znany kto interesował się tą łamigłówką. Jeżeli lubisz logiczne myślenie to dobrze trafiłeś. Ta gra da Ci wiele radości i będziesz mógł technikę poznaną w grze sudoku wykorzystać w swoim życiu. Ważnym elementem przecież jest logiczne myślenie, które jest teraz tak bardzo potrzebne. Każdy wers musi obejmować cyfry od 1 do 9, podobnie jak i każda kolumna. Cyfry mogą być wpisane w dowolnej kolejności. Każdy kwadrat musi mieć wpisaną inną cyfrę. Zagraj i zobacz, że nie jest to trudne.

blue reef sudokuGry sudoku Blue Reef - zasady panujące jak w innych częściach sudoku. Wyróżnia się ona jednak wyjątkową oprawą graficzną w rytmie morza karaibskiego ,oraz trzema poziomami trudności, a co za tym idzie każda osoba będzie mogła wybrać taki poziom trudności jaki jej odpowiada. Każde sudoku jest wyjątkowe i niepowtarzalne to również, jeżeli nie spróbujesz nigdy się nie dowiesz czy zakończysz grę sukcesem. Gra, jednak nie jest dla humanistów, dlatego niech lepiej nie próbują swoich sił. Tylko dla osób, które potrafią logicznie myśleć.


sudoku royalGry sudoku Royal - to sudoku powstało dla wszystkich wymagających, dlatego, jeżeli lubisz wyzwania i nie boisz się nowych możliwości spędzania swojego wolnego czasu musisz koniecznie sprawdzić sudoku Royal. Posiada on 16 dużych kwadratów, które są podzielone na 16 mniejszych. Długie godziny dobrej zabawy gwarantowane. Jeżeli lubisz szybko myśleć koniecznie zobacz nową wersję sudoku, która sprawi, że zaczniesz bardziej się skupiać na rzeczach ważnych. Umiejętność, która bardzo przydaje się w naszym codziennym życiu.

sudoku-onlineGry sudoku Online - dobieranie cyferek mogło Cię nigdy tak cieszyć jak obecnie, dzięki sudoku online. Zasady są proste, jednak by ułożyć dobrze sudoku należy nieźle się pogłówkować. Różne tryby trudności sprawiają, że gra może okazać się dla wielu przyjemnością. Myślenie logiczne, które wykorzystuje się w grze bardzo Ci się przyda podczas wykonywania codziennych obowiązków, które parzcież mamy tak dużo. Zobacz wersję sudku online i ciesz się z dobierania cyferek. Gra jednocześnie uczy, oraz bawi młodszych jak i również starszych.

artystyczne-sudokuGry sudoku artystyczne - jak każde sudoku to również ma te same zasady. Jednak posiada odrobinę nuty artystycznej co sprawia, że w grę gra się wyjątkowo, oraz długo będziemy mogli cieszyć się ładną oprawą graficzną. Gra posiada różne poziomy trudności od amatora do profesjonalisty tak by każda osoba mogła zagrać w tą wyjątkową grę. Zapełnij całą planszę cyferkami. Gra sudoku przede wszystkim uczy logicznego myślenia, dlatego jeżeli lubisz logicznie myśleć z pewnością ta gra jest stworzona z myślą o tobie i twoich zainteresowaniach.

sudoku-2Gry sudoku 2 - klasyczna wersja gry sudoku. Gra została unowocześniona i dzięki temu możemy lepiej się bawić i uczyć z tą grą. Wszystkie pola muszą zostać wypełnione i chociaż na początku układanie całej planszy może nam zająć bardzo dużo czasu z biegiem czasu będzie coraz to łatwiejsze, a wręcz przyjemniejsze. Gra sudoku może sprawić, że zaczniemy szybciej myśleć, a co za tym idzie będziemy sobie lepiej radzić w naszym codziennym życiu. Rozwiązywanie sudoku dla wiele osób jest ogromną pasją, dlatego też, jeżeli masz chwilę to zagraj.


Wszelakie łamigłówki mają nas zmusić do logicznego myślenia. Od dawien dawna korzystamy z takich możliwości i lubimy gry w których potrzebne jest nasze logiczne myślenie. Jedną z takich przykładowych gier są gry sudoku, która została wymyślona przez japończyków. Przez lata ewoluowała, aż do obecnej wersji w którą możemy zagrać. Na pierwszy rzut oka gra może okazać się bardzo łatwa, jednak wcale tak nie jest. By rozwiązać łamigłówkę należy w pole kwadratu wpisać takie cyfry się nie powtarzały. Zasady gry sudoku mogą przypominać kwadrat łaciński, który został wymyślony już w średniowieczu przez matematyków. Gra sudoku, którą gramy obecnie pojawiła się w Japonii po raz pierwszy w 1986r. Natomiast na świecie ogromną popularność zyskał, gdy magazyn „Times” opisał sudoku. Również wówczas pojawiła się w Polsce, gdzie wiele osób przekonało się do tej jak, że wyjątkowej gry, dzięki niej osoby mogły zabić swój wolny czas robiąc coś bardzo ciekawego. W gry sudoku co najciekawsze mogą grać zarówno osoby młode jak i starsze, dzięki temu, jeżeli młode osoby zaczną w to grać. W przyszłości będą na pewno mieli mniej problemów z logicznym myśleniem. Inne ciekawe gry może i mogą nam zapewnić więcej rozrywki takie przykładowe gry to między innymi pasjanse, dzięki to którym czas wolny lepiej nam płynie. Pasjanse podobnie jak i sudoku to gra, która nie potrzebuje kilku graczy, dlatego jeżeli stawiamy na indywidualizm te gry z pewnością nam się sprawdzą. Każda gra logiczna ma w sobie coś wyjątkowe co będzie pociągać za sobą wielu fanów. Gry, które uczą są przede wszystkim bardzo ważna. Nie każdy w dzisiejszych czasach ma czas na to by zająć się czymś pożytecznym, a gdy sudoku mogą znacznie poprawić naszą zdolność myślenia. O dzieci powinny zadbać przede wszystkim ich rodzice już od młodości uczyć ich logicznego myślenia, by w przyszłości było im łatwiej rozwiązywać problemy. Jeżeli potrzebujesz łamigłówki, dzięki której będziesz mógł zapomnieć o swoich problemach, bądź po prostu chcesz dla siebie chwilę relaksu gry sudoku sprawdzą się i dadzą tobie wiele satysfakcji. Początki nie bywają jednak łatwe, ale z czasem nabierzesz wprawę i sudoku nie będzie już stanowiło dla Ciebie problemu. Zobacz jakie to proste! Sudoku już nie musi stanowić problem, jeżeli tylko poznasz reguły gry, które są bardzo proste i każda osoba czy kobieta, czy mężczyzna będzie mogła się ich nauczyć.Content

Content

© pasjans.net