Pasjans.net Pasjans.net - strona główna

Strona główna

Gry Mahjong

Content

jolly jongGry mahjong Jolly Jong - pierwszą propozycją dla wszystkich osób, które lubią tradycyjne gry mahjong może okazać się jolly jong. Gra została stworzona w bardzo ładnej i przejrzystej szacie graficznej. Oprócz wyróżniającej się szaty graficznej możemy usłyszeć bardzo ładną melodię co doda grze niesamowitego klimatu. Gra polega na tym, by znaleźć pary identycznych klocków, które nie stykają się z pozostałymi klockami przynajmniej jedną krawędzią. Powstaje wiele gier z serii mahjong ta należy do tych, które powinieneś zagrać jako pierwszą.

xmas mahjongGry mahjong Xmas - jeżeli zaczynasz swoją przygodę z grami mahjong xmas z pewnością się sprawdzi zarówno dla najmłodszych jak i dla tych, którzy chcą spróbować swoich sił w tej, że jak wyjątkowej grze. Gra na pozór może wydawać się łatwa, jednak, należy również się trochę pogłókować, by wygrać grę i przejść do kolejnego etapu. Każda gra z serii mahjong jest w jakiś sposób wyjątkowa, dlatego, dzięki niej możemy lepiej wykorzsytać nasz wolny czas. Gry mahjong nie pozwolą, więc Ci się nudzić i będziesz mógł nauczyć się szybszego myślenia.


medieval mahjongGry mahjong Medieval - klasyczna gra mahjong, która posiada wyjątkową klasę. Jeżeli lubisz klasyki i dobrze się bawisz z tradycyjną grą. Ta gra została stworzona z myślą specjalnie o tobie. Zasady panujące tak jak w innych grach typu mahjong, dlatego też nie będziesz miał większych problemów z przejściem do kolejnych misji. Spróbuj już teraz swoich sił w grze mahjong. Wykorzystaj swoje logiczne myślenia do przejścia tej, że jak wyjątkowej gry. Nie przejmuj się porażkami i trenuj, aż w końcu osiągniesz perfekcję w tej wspaniałej grze.

mahjongg 3dGry mahjongg 3D - technika bardzo szybko idzie do przodu. Powstają coraz to nowsze odmiany gier tradycyjnych. Dla wszystkich maniaków tradycyjnej gry mahjong została stworzona nowa jego odmiana, a więc mahjong w 3D. Jeżeli lubisz logiczne myślenie i dobrą zabawę z pewnością gra zadowoli każdego nawet najbardziej wymagającego gracza. Będziesz miał zapewnioną rozrywkę przez wiele godzin, oraz będziesz mógł zobaczyć jak wygląda nowy odmieniony mahjong. Spróbuj swoich sił i sprawdź czy sobie poradzisz z odpowiednim ułożeniem kamieni.

mahjonggGry mahjongg - z pewnością wiele osób grało w domino. Mahjongg jest połączeniem tradycyjnej gry mahjong z dominem co sprawia, że tak gra ma wyjątkowy i niepowtarzalny klimat. By wygrać grę należy odnaleźć pary pasujące do siebie. Nie jest jednak to takie proste jak się wydaje. Należy wykazać się przede wszystkim logicznym myśleniem, oraz zręczności, jeżeli jest gotowy na wyzwania z pewnością poradzisz sobie w tej jak, że wyjątkowej grze, która pozwoli Ci na godziny świetnej rozrywki, oraz sprawi, że nie będziesz się nudził i miło spędzał czas.

mahjong-animeGry mahjong Anime - każdy kto lubi gry z serii mahjong z pewnością będzie mógł znaleźć małe urozmaicenie, dzięki tej jak, że niepowtarzalnej grze. Gra mahjong anime nie powstała z myślą tylko i wyłącznie o najmłodszych graczach, ale praktycznie każda osoba będzie mogła dobrze się bawić grając w tą wyjątkową grę. Bardzo ładna szata graficzna, która przypomina nam kreskówkę sprawia, że możemy się cofnąć do naszego dzieciństwa. Wszystkie gry mahjong polegają na układaniu kamieni ta gra również posiada te zasady, dlatego sprawdzi się wśród amatorów jak i specjalistów.

number-mahjongGry mahjong Number - jest to gra, która została stworzona poprzez połączenie gry tradycyjnej, oraz gry uczącej edukacji, dzięki niej będziemy mogli szybciej myśleć, a co za tym idzie nauczyć się logicznego myślenia, które tak bardzo nam się przyjadę w naszym codziennym życiu. Zobacz jakie to proste. Początkowo, jednak może nie być tak łatwo i dopiero z biegiem czasu opanujesz grę mahjong, jednak warto jest cały czas ćwiczyć, by dojść do perfekcji. By wygrać należy połączyć w pary płytki o takich samych symbolach, cyfrach i literach.

mahjongconnectGry mahjong Connect - jak w każdej grze mahjong celem jest wyczyszczenie planszy ze wszystkich pasujących do siebie płytek. W tej grze jest tak samo. Gra odznacza się trochę inną szatą graficzną i może okazać się świetną zabawą przede wszystkim dla najmłodszych. Gra ogólnie skomplikowana nie jest i może nas nauczyć logicznego myślenia. Płytki tylko pasujące do siebie można usunąć z planszy, może minąć kilka tur zanim usuniemy je wszystkie. Ważnym elementem jest nasza pamięć, która może decydować o wyniku naszej gry mahjong connect.


Wiele gier, które wykorzystuje logiczne myślenie pochodzi z Chin. Podobnie jest to z grami mahjong. Gra mahjong została stworzona z myślą o czterech graczach. Składa się ona z 144 kamieni, które przypominają domino. Jednak tylko wyglądem, pełnią inną bardziej ważną funkcję. Na każdym kamieniu są odpowiednio dobrane symbole: smoki, wiatry, kwiaty, oraz pory roku. Początki tej gry były stworzone w innym celu, a więc miała to być gra hazardowa. Z biegiem, jednak czasu zmieniała swoją funkcję i stanowiła świetną rozrywkę dla każdej osoby. Jak w każdej grze tak podobnie gry mahjong mają to do siebie, że może decydować tutaj element szczęścia. Nie zawsze nasze umiejętności gry mogą nam pomóc. Jeżeli będziemy mieć pecha po prostu przegramy. Każdy z nas chce mieć wpływ na grę i nie każdy lubi rzucać swój los w karty, bądź też tabliczki jak to jest w przypadku gry mahjong. Miłośnicy innego rodzaju gier, między innymi warcaby, które zmuszają nas do logicznego myślenia, oraz do rywalizacji z przeciwnikami. Graj, żeby wygrać ta metoda sprawdza się podczas wielu gier, dlatego po prostu musimy dużo trenować, by dojść do perfekcji warto jest dużo czasu poświęcać na daną grę. Gry mahjong mogą się niektórym osobom wydawać ze niezbyt poważne, jednak, gdy poznamy jej zasady z pewnością będziemy się dobrze bawić w gronie naszych przyjaciół, czy też rodzinny. Powstało wiele odmian mahjong w zależności od danego kraju powstały inne zasady. Były bardzo podobne do siebie, ale wymyślano różne to oznaczenia tabliczek. Pamiętajmy, jednak że gry mahjong mają głównie na celu to by zawsze, ale to zawsze być uczciwym. Nigdy nie starajmy się nikogo oszukać, bo przecież co to jest za wygrana, jeżeli przeciwnik nie będzie miał szans nas pokonać. Zdrowa rywalizacja bardzo się liczy. Zyskajmy sobie szacunek wśród naszych graczy mahjong. Gry chińskie ogólnie stają się bardzo popularne, dzięki nim możemy nauczyć się logicznego myślenia. To właśnie Chinach powstało najwięcej gier tego rodzaju. Gry mahjong uczą, oraz bawią nas, dzięki temu możemy lepiej spędzać nasz wolny czas. Nie ma parzcież nic lepszego jak udane popołudnie, które może być zapełnione emocjami. Na koniec jeszcze tylko chciałbym dodać, że gry takie jak mahjong mogą z pewnością wpłynąć na nasze życie. Jeżeli, dzięki takim grą nauczymy się wykorzystywać okazję będzie nam znacznie łatwiej w naszym codziennym życiu.Content

Content

© pasjans.net