Pasjans.net Pasjans.net - strona główna

Strona główna

Gry Kulki

Content

Gry LogiczneChristmas CrushGra Christmas Crush - świąteczne kulki, dzięki którym wczujesz się w magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Jeśli macie ochotę zagrać w świąteczne gry kulki to serdecznie zapraszam do zabawy razem z nami i grą Christmas Crush. Jestem pewny, że nie pożałujecie tej decyzji, bo Christmas Crush to wspaniałe gra o bardzo prostych zasadach i kilkunastu planszach do przejścia. Zapraszam do zabawy!

Klasyczne kulkiGry kulki tradycyjne kulki - najbardziej klasyczna gra kulek jaką mogłeś kiedykolwiek zobaczyć. Prostota ma swój urok i ta gra zdobyła sobie uznanie u wielu graczach. Wiele osób ceni sobie prostotę, oraz z góry ustalone czyste i przejrzyste zasady. Gra polega na tym by ułożyć w rzędzie minimum 5 kulek tego samego koloru. Jeżeli nam się uda w ten sposób ułożyć kulki wówczas znikną one z planszy i tak do ostatniej. Gra nie jest trudna, dlatego z łatwością poradzą sobie młodsi gracze, ale również z pewnością będą mogli dla siebie coś znaleźć starsi.

kulki math bubblesGry kulki Math bubbles - jeżeli lubisz strzelać do kulek z pewnością gra Math bubbles została stworzona z myślą o tobie. Gra polega na tym by strzelać do kulek, aby suma liczb na kółkach dała 10. jak w każdych kulkach przeszkodę stanowi czas, dlatego, jeżeli chcemy przejść grę musimy się pośpieszyć. Gra podobnie jak kulki klasyczne jest dla osób starszych, oraz młodszych. Gra zapewnia rozrywkę na wiele godzin. Jednocześnie uczy, oraz bawi, dlatego powinniśmy spróbować swoich sił w kulkach, a z pewnością nie stracimy żadnej minuty.


kulki bubble hitGry kulki bubble hit - podaruj sobie trochę relaksu. Zrelaksuj się razem z kulkami stworzonymi specjalnie dla Ciebie. Jeżeli jesteś zmęczony i chcesz się odprężyć wraz z kulkami ta gra jest specjalnie dla Ciebie. Gra polega na likwidowaniu bąbelek, które cały czas próbują iść w duł. Nie pozwól na to i udowodnij swoją sprawność, oraz szybkie myślenie. By usunąć bąbelki należy usunąć trzy takie same bąbelki. Nie jest to trudno, chociaż początkowo musimy się przyzwyczaić do nowej sytuacji. Gra skończy się wówczas, gdy zestrzelisz wszystkie bąbelki.

malpie kulkiGry kulki małpie kulki - świetna gra szczególnie dla najmłodszych. Gwarantuje godziny świetniej zabawy, oraz niezapomniane wrażenia. By przejść do następnej rundy należy zestrzelić kulki. Nie jest to zajęcie zbyt trudne, a zabawa i emocje, które będą nam towarzyszyć długo zapamiętamy. Nie tylko możemy sobie postrzelać za pomocą małpki, ale również świetnie się bawić. Gra powstała z myślą o najmłodszych, ale również dobrze się będzie bawić cala rodzina. Kto raz spróbuje zagrać w małpie kulki ten z pewnością będzie chciał jeszcze.

kulki zenGry kulki Zen - jeżeli lubisz logiczne myślenie, oraz chcesz rozjaśnić swój umysł z pewnością odnajdziesz się w kulkach Zen. Zen to stan umysłu w jakim może znaleźć się człowiek w czasie wielkiego odprężenia, które jest tak bardzo popularne w Chinach. Spokój, jednak nasz został zakłócony przez złego sąsiada, dlatego nie możemy mu na to pozwolić. Postawił on mur z kamieni, który my musimy zniszczyć. By przejść do kolejnych etapów należy zestrzelić możliwie jak najszybciej kulki, by to zrobić należy zestrzelić trzy lulki tego samego koloru.

tropical jungle rumbleGry kulki Tropical Jungle Rumble - jeżeli lubisz tropikalne klimaty z pewnością odnajdziesz się doskonale w tej grze z kulkami. Gra jest bardzo prosta i sprawdza się zarówno wśród najmłodszych jak i osób starszych. By przejść do następnej rundy, jedynie co musimy zrobić to ułożyć 3 kulki w tym samym kolorze. Nie jest to trudne, a dobra zabawa z pewnością będzie gwarantowana. Każdy lubi inaczej spędzać swój wolny czas, jeżeli chcesz podarować sobie odrobinę innowacji, oraz spróbować nowych możliwości spędzania wolnego czasu, to dobrze trafiłeś.

jungle shooterGry kulki Jungle Schooter - bardzo dzika gra, której akcja odbywa się w środku dżungli. Gra jednak ma ustalone zasady, których należy się trzymać, by przejść do następnych etapów. Bardzo ładna oprawa graficzna sprzyja dużej grywalności, jeżeli lubisz spędzać czas razem z kulkami. Kulki w dżungli mogą z pewnością pomóc Ci w tym, by się nie nudzić. Każdy ma swój upatrzony rodzaj kulek w które lubi grać, ale powinieneś spróbować również nowych możliwości jakie daje Ci gra w kulki i to w środku dżungli. Przekonaj się jakie proste może być zdobywanie dżungli.

funnies banki pryskajaceGry kulki funnies bańki pryskające - jest to propozycja dla wszystkich najmłodszych graczy, którzy zaczynają swoją przygodę z kulkami i chcą się świetnie bawić niszcząc kolejne bańki. Chociaż poziom trudność nie jest wcale łatwiejszy to, że by ją przejść należy również się troszku pogłówkować. Grafika została stworzona specjalnie z myślą o najmłodszych, by mogli oni nie czerpać radości tylko i wyłącznie z samej gry, ale również świetnej grafiki. By przejść do następnego etapu, jedyną rzeczą, którą musisz zrobić to zniszczyć trzy takie same bańki.

bubble-spinnerGry kulki bubble spinner - wszystkie kulki, które musimy zestrzelić znajdują się na ruchomej platformie. W grę mogą grać zarówno młodsze jak i starsze osoby. Gra nie jest zbyt skomplikowana, jednak może skończyć się dla nas katastrofą, jeżeli się na niej nie skupimy. Dzięki tej grze z pewnością będziemy mieli zapewnioną rozrywkę na wiele godzin, jeżeli lubimy kulki, ale chcielibyśmy spróbować czegoś nowego kulki bubble spinner sprawdzą się w naszym przypadku. Rozpocznij już teraz swoją przygodę z nowymi kulkami, które zmienią twoje życie.

bubble-extremeGry kulki bubble extreme - to jedna z ciekawszych wersji kulek, dzięki to której możemy w łatwy sposób się zrelaksować, oraz pozbyć się nudy. Naszym zadaniem jest zapobieganie by nasz pojemnik się nie zapełnił(korzystamy tutaj z klawiszy numerycznej od 1-4), aby przełączyć kolory. Jeżeli chcemy oczyścić nasze pole klikamy lewym przyciskiem myszy w wybrane przez nas pole. W ten sposób możemy usunąć te kulki, które pasują do wybranego koloru. Gra z pewnością może nas zaskoczyć i zapewnić nam wiele godzin dobrej zabawy, a przecież spróbować każdy może.


Gry kulki powstały z myślą o wszystkich tych osobach, które liczą sobie spryt w grach. Kulki zostały tak skonstruowane by pobudzić nasz umysł do myślenia. Gra kulki polega głównie na tym by usuwać z pola 9 na 9 tytułowych kolorowych kulek. Ważną rzeczą jest by w jednym miejscu znalazło się przynajmniej 5 kulek, bądź więcej w poziomie, pionie, bądź też na ukos. Większość gier może skończyć się porażką w grze kulki również możemy przegrać. Przegrana jest wtedy, gdy cała plansza zapełni się kulkami i nie będziemy mieli już więcej ruchów. Jest to opis tradycyjnej gry kulek. Nasz portal również oferuje wiele innych rodzajów, gdzie gry kulki nie mogą stanowić już dla państwa żadnego problemu. Przede wszystkim by zacząć wygrywać i zdobywać kolejne poziomy należy dużo trenować. Z czasem będą państwo więcej dostrzegać możliwości zdobycia nowych kulek. Gry logiczne ogólnie pobudzają naszą wyobraźnię i jest to w ostatnim czasie jedna z popularniejszych gier, którą możemy zagrać zarówno na swoim komputerze jak i na ekranach swoich telefonów komórkowych. Istniej również wiele innych gier, które pochodzą z Chin i są bardzo znane i lubiane zarówno przez młodzież jak dorosłych. Jednym z takich gier są gry sudoku, które zostały stworzone dla wszystkich tych osób, które lubią wytężać szare komórki. Gry sudoku to bardzo ciekawa i interesująca gra może zapewnić nam rozrywkę na wiele godzin. Zasady jej są również bardzo z góry określone i polegają na tym, żeby w dziewięciu kwadratach wpisać inne cyfry od 1 do 9. Gra z początku może być dla wielu bardzo trudna, jednak z czasem będziemy mogli dojść do perfekcji. Dla wszystkich, którzy opanują standardową grę mogą skorzystać z trudniejszych i większych pól do cyfr. Zabawa na długie godziny gwarantowana. Gry kulki podobnie jak i sudoku powstała z myślą o osobach, które nie lubią się nudzić w wolnym czasie. Jeżeli chcemy mieć zajęcie na długie godziny warto jest spróbować swoich sił w kulkach. Z pewnością jest to gra bardzo wciągająca, jeżeli raz spróbujemy nie będziemy mogli przerwać przez wiele godzin. Rozrywka towarzyszy nam od dawien dawna, dlatego też nikt przecież nie lubi się nudzić, a gry kulki mogą być świetnym urozmaiceniem każdego dnia. Zdobywaj kolejne poziomy i pnij się w górę. Kulki zapewnią wiele radości zarówno tobie jak i twoim bliskim. Zobacz jakie to proste! Kulki już nie będą stanowić dla Ciebie żadnego problemu.Content

Content

© pasjans.net